השכרת מכולות לפינוי פסולת

פינוי פסולת מפעלים גן יבנה

השכרת מכולות לפינוי פסולת

הצטברותה של פסולת הינה חלק בלתי נפרד מכל עבודת בניה ושיפוץ. בנוסף מחוייבים לכך בחוק כל מוסדות הציבור, מפעלי התעשייה, מרכזי הקניות, עסקים בתחום המזון וחקלאים.. לכן אנו מספק מכולות לפינוי אשפה ופסולת לכל מי שזקוק לפתרון מהיר נגיש וזמין עם הצוות האמין, קשוב, אחראי, מקצועי ואדיב, אנחנו נשתדל לענות על כל צורכיכם ונספק את שירותינו בצורה המיטבית ביותר.

הפרמטרים שיש לבדוק כאשר משכירים מכולה לפינוי פסולת:


זמינות העסק:
זמינות העסק ממנו משכירים את המכולה הוא חלק קריטי מהתהליך כולו. כאשר החברה אינה זמינה לזמן ולצרכים שלכם השירות שהיא מספקת לא יהיה מיטבי והמכולה לא תסופק בזמן הנדרש. לפני ששוכרים את שירותיה של חברה יש לוודא שהיא תהיה זמינה וקשובה לכל הצרכים שלכם שכן אחרת אתם תסבלו מבזבוז משמעותי הן של זמן והן של כסף.


אמינות החברה:
חשוב מאוד שהחברה איתה תוכלו לעבוד תהיה זמינה וקשובה לצרכים שלכם על מנת שהעבודה תתבצע בצורה היעילה והנקייה ביותר. מלבד הזמינות של העסק יש לבדוק גם את אמינותו. החברה אשר מספקת לכם את המכולה חייבת להיות אחת אשר אתם יכולים לסמוך עליה ויכולים להיות בטוחים שכל העבודה מתבצעת בצורה חוקית, שכן העונשים על השכרת מכולות ופינוי פסולת בתהליך לא חוקי הם קנסים כבדים או תקופה בכלא.


סוגי הפסולת שאותם מפנים:
חברות מקצועיות מחזיקות מגוון של סוגים שונים של מכולות. כל מכולה מותאמת לספק סוג ספציפי של שירות. מרבית המכולות מותאמות בשביל לפנות פסולת בניין, אך יש הבדל בין פינוי פסולת ביניין ופינוי פסולת תעשייתית. לכן חשוב מאוד להבהיר את סוג השירות אותו אתם מצפים לקבל ולהתייעץ עם בעל מקצוע כדי שהמכולה תותאם בצורה המיטבית ביותר לסוג העבודה הנדרשת.


המקום בו מתבצעת העבודה ובו תמוקם המכולה:
מיקום העבודה הוא פרמטר מהותי לבדיקה בעת השכרת המכולה. כיוון שגדלים או סוגים ספציפיים של מכולות אינם יתאימו לאזורי עיר צפופים ונהפוכו- סוג המכולה האידיאלי לשים באמצע רחוב לא יתאים לסוג אחר של אתר בניה.


גדלי המכולות:
גדלי המכולות יכולים לנוע בין שישה קוב עד לעשרים וארבעה קוב. הגדלים הפופולריים ביותר לפינוי פסולת בניין הם שישה, שמונה, עשרה, שמונה עשר, עשרים וארבע ושלושים ושתיים קוב. מכיר המכולה משתנה בהתאם לגודלה.


אופן העמסת הפסולת:
יש לקבוע מראש כיצד תתבצע העמסת הפסולת למכולה. ישנם פתרונות מגוונים לכך ולכן צריך לדבר על כך מראש עם בעל המקצוע ולמצוא את צורת העמסת הפסולת המותאמת ביותר לצרכים שלכם, חשוב לקחת בחשבון את גודל המכולה, מספר העובדים, המחיר והמיקום.


כמות הפסולת שמפנים:
כמות הפסולת היא הכרחית כדי להבין את גודל המכולה שלה אתם זקוקים. לכן חשוב לנסות לחשב מראש את כמות הפסולת המתוכננת ולהתאים אליה את גודל המכולה שתשכרו.